СФНУ
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
39
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
9716
Останній візит на сайт
6 днів тому
Завжди готова надати консультацію.
Наталія Єленець.
Тефонуйте з 8:00 по 22:00 год.
Весь спектр ринку нерухомості Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель.
- консультація по іпотеці, маю менеджерів у всіх банках які працюють з іпотекою;
- доступ до всіх обєктів нерухомості Первинного та Вториного ринку;
- забезпечую юридичний супровід на всіх етапах угоди:
перевірка обєкта нерухомості на борги, прописаних, арешт.
При виборі житла або іншої нерухомості враховую: якість будівництва, надійність забудовника, терміни здачі та побажання клієнтів.
Проінформую про всі підводні камні кожного ЖК в нашому регіоні.
Працюючи зі мною ви отримуєте досвітченого спеціаліста який допоможе купити надійне житло.
Дивіться мої оголошення та телефонуйте!

Продаж комерційної нерухомості (13)

  • Квартал
    25 000 $
    762 $/м²

    Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 10А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    32.8 м²
    сьогодні
    Продам приміщення з ремонтом. Загальна площа 32.8м2 В приміщенні зроблено ремонт. Знаходить в теплому цоколі. Опалення електрорадіатор. Інтернет. Витяжка. Сигналізація. Тарифи житлові. Виводу на воду та каналізацію в приміщенні немає, але можна підключити. Труби проходять в спільній із сусідами стіні. Туалет знаходиться в окремому приміщенні. Встановлено бойлер під мийкою та витяжка. Можна використовувати під різні види діяльності: фотостудія, салон, офіс і т.і. Поряд парк Правика, супермаркет Лоток, школа, обжитий район. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    60 000 $
    984 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    приміщення вільного призначення
    61 м²
    2016 рік побудови
    6 днів тому
    Приміщення на першому поверсі з окремою вхідною групою! Тепла підлога! Основний зал 33кв м, кімната 13.5 кв м, міні кухня, невеличке приміщення 4.7 кв м, санвузол. Можна перевести в житловий фонд (є додаткоий вхід з підїзду). Всі деталі розповім по телефону. Перегляд можливий в будь який час.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    32 000 $
    1 231 $/м²

    Західна вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    приміщення вільного призначення
    26 м²
    2016 рік побудови
    6 днів тому
    Пропонується до продажу комерційне приміщення з якісним ремонтом у місті Ірпінь. Сучасний ремонт — можна заїжджати та працювати Підійде під офіс, салон краси, кабінет, студію, шоурум або інший бізнес Активний район з гарною прохідністю Усі комунікації підключені Вікна повноцінні! В загальному коридорі зроблений ремонт. Окремий вхід Тепла водяна підлога Витяжка професійна Пожарна сигналізація+ діючий проект Кондиціонер інверторний Утеплення Бойлер Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції під оренду. Телефонуйте для детальної інформації Домовимося про перегляд!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    49 900 $
    911 $/м²

    Виговського вул. (Суворова), 1-Ю

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Суворов
    приміщення вільного призначення
    55 м²
    2014 рік побудови
    6 днів тому
    В продажі комерція 55м2 (можна використовувати як квартиру) Окремий вхід, повнорозмірні вікна (3шт гардеробна/кабінет, металеві зовнішні ролети, подвійні двері, ніша під холодильник Квартира в цоколі з повнорозмірними вікнами (3шт) напіввкопана, що гарантує додаткову безпеку і взимку тепло а влітку комфортно, не жарко. Додатково - міцні, металеві німецькі зовнішні жалюзі на вікнах забезпечують захист . Квартира не прохідна і ви не бачитимете ноги пішоходів - з вікна відкривається вигляд на троянди, зелений живопліт. Ідеально для сімʼї чи людини з собакою чи людини похилого віку. Затишне розташування і можливість прикрасити власну клумбу за бажанням. 1хв до Сільпо, аптек, парку, нової пошти,...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    23 000 $
    1 150 $/м²

    Авіаконструктора Антонова вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    торгівельне приміщення
    20 м²
    6 днів тому
    Продається МАФ площею 20м² у чудовій локації — біля автовокзалу, перший від зупинки, з активним пішохідним трафіком. Ідеально під кав’ярню, магазин, перукарню чи інший бізнес. Характеристики: Площа 20м² Центральна вода та каналізація Електрика 20 кВт Встановлено кондиціонер Локація: МАФ розташований у прохідному місці з високою відвідуваністю — поруч зупинка та автовокзал. Ціна: 23000$ Без комісії для покупця!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    68 000 $
    1 581 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    приміщення вільного призначення
    43 м²
    6 днів тому
    Продаж комерція Фасадне нежитлове приміщення м. Буча ЖК Міленіум стейт( секція 4Б здана) 43 м2 Вихід на парковку і вхід в ЖК, комунікації заведені, індивідуальне електро опалення Успішному бізнесу сприяє ряд факторів: * Збудований та заселений житловий комплекс комфорт класу; * Поруч вже працююча інфраструктура; * Розташування в новому мікрорайоні; * Вдале розташування як комплексу та і самого приміщення; * Зручна транспортна розв'язка та великий паркінг поряд; * Великий затишний двір лише для мешканців - магніт заохочення мешканців споживати товари та послуги місцевого бізнесу. Кожен сантиметр двору створений для того, щоб ви і ваші близькі могли повноцінно відпочивати поруч з будинком і на...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    4 000 $
    1 481 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    склад
    3 м²
    6 днів тому
    Продаж Кладовка на 5 поверсі в ЖК Міленіум стейт В кладовці чистове оздоблення, проведене світло, установлені вішаки. Кладовка на поверсі одна, тому тільки для Вас буде така перевага, скласти всі сезонні речі, транспорт ( велосипед, самокат). Телефонуйте!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    230 000 $
    1 150 $/м²

    Ворзельська вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    6 днів тому
    Продаж комерції у Ворзелі Вулиця зі жвавим трафіком. На першому поверсі знаходиться супермаркет Quick Mart. Можливий поділ на 4-5 малих приміщень. Є санвузол та приміщення під душ. Встановлено бойлер. Можливо розглядати і оренду. Чекаємо на Ваші пропозиції! Телефонуйте!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    33 000 $
    786 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 2/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    42 м²
    6 днів тому
    Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення реклами. Підійде під офіс, магазин, салон чи інший вид діяльності. Документи готові до угоди. Телефонуйте або пишіть для отримання додаткової інформації! Перегляд за домовленістю!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    27 000 $
    375 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    приміщення вільного призначення
    72 м²
    2016 рік побудови
    6 днів тому
    Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 Знаходиться в цоколі. Є підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на підлозі, стабілізатори напруги на кожну фазу + разводка электрики, інтернет, охорона Окрема вхідна група на декілька приміщень. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    27 000 $
    689 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium State
    приміщення вільного призначення
    39 м²
    6 днів тому
    Комерційне приміщення в ЖК Міленіум Стейт в цокольному приміщенні з окремим входом. Площа 39,2м2. В приміщенні розведена електрика, водопостачання, стяжка з теплою підлогою. Будинок введений в експлуатацію.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    40 000 $
    937 $/м²

    Єрощенка вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Островський
    приміщення вільного призначення
    43 м²
    6 днів тому
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Квартал
    25 000 $
    321 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    приміщення вільного призначення
    78 м²
    6 днів тому
    В густонаселеному районі Ірпінь ЖК Рич Таун. Поруч ЖК Бургундія та ЖК Синергія. Комерційне приміщення вільного призначення 78.5 м2 (цоколь, без ремонту) чорнова стяжка, підведені коммунікації Окрема вхідна група на декілька приміщень. Телефонуйте!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.